Hakkımızda
Plakanı tasarlaÖrnek çalışmalar


Size özel tasarım, bebeğinize özel plaka!

Bebek Plakası, çocuklarınızın pusetlerine, akülü araba veya motorlarına asarak kullanabileceğiniz eğlenceli bir üründür. Bu araçların onlara özel olmasını sağlar. Çocuğu olanlar ve yakınları bilir, çocukların ilk sıralarda telaffuz ettigi ve en çok kullandığı kelime ´benim´dir :) Bebek Arabası Plakası, hızlı adımlarla yapacağınız tasarımla size özel olarak hazırlanır ve çocuklarımızın gönülden bağlı olduğu bu araçların tam anlamıyla ´onların´ olmasını sağlar :)

Bu fikir ile 2011 yılında yola çıktık, bebekplakasi.com adresini aldık, markamızı tescillettik. Titiz çalışmalarımız sonunda sizlerle buluştuk. Web sitesi üzerinden dilediğiniz tasarımı yapmanın keyifli olabileceğini düşündük ve bunu mümkün olduğunca basit ve işlevsel hale getirmeye çalıştık. Yine de aklınızda farklı bir tasarım varsa lütfen bize yazın, sizin için hazırlayalım.

Bebek Plakası’nın aynı zamanda yakınlarının çocuklarına farklı hediye arayan kişiler için de güzel bir alternatif olacağına inanıyoruz. Hediye plakanızı ve paketini özenle hazırlayıp hediye notunuzla birlikte sahibine ulaştırıyoruz.

Sizi Bebek Plakası’nın eğlenceli ve kolay tasarım ortamına davet ediyoruz.

Bebek Plakası Ekibi